ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΟΛΥΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ
ΤΜΗΜΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΜΗΧΑΝΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ ΑΣΦΑΛΟΥΣ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΩΝ ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΕΕ)

Παρακαλείστε να πατάτε shift + reload στον περιηγήτη σας ώστε να εμφανίζεται η τελευταία ενημέρωση της σελίδας.

Πρόγραμμα Εκπαίδευσης ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ ΑΣΦΑΛΟΥΣ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΩΝ ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΩΝ για τις οδικές μεταφορές (ADR) επικίνδυνων εμπορευμάτων όλων των Κλάσεων πλην της Κλάσης 7 (ραδιενεργά υλικά) διάρκειας 40 ωρών.

Το πρόγραμμα θα διεξαχθεί στη Θεσσαλονίκη στην Αίθουσα Συνεδριάσεων του Εργαστηρίου Στοιχείων Μηχανών και Μηχανολογικού Σχεδιασμού στόν 8ο όροφο του Κτιρίου Δ της Πολυτεχνικής Σχολής του Α.Π.Θ.

Ημ. Επιμόρφωσης
Δευτέρα 14.5.2017 - Σάββατο 19.5.2017

Ωράριο Εκπαίδευσης
Δευτέρα, Πέμπτη, Παρασκευή : 16:00 - 21:00